Pārlekt uz galveno saturu

Darbu uzsāk ECVD diplomāte Jevgēnija Kondratjeva

Darbu Universitātes veterinārā klīnika ir uzsākusi ECVD diplomāte Jevgēnija Kondratjeva.

Jevgēnija Kondratjeva ir pirmais Latvijā diplomētais speciālists dzīvnieku dermatoloģijā, tas ir augstākais iespējamais grāds praktiskajā veterinārmedicīnā.

https://ebvs.eu/countries/latvia

https://ecvd.org/find-specialist/specialists/lv

Lai iegūtu šo grādu, pēc 6 gadu mācībām par veterinārārstu, ir jāmācās vismaz 3 gadi klātienē dermatoloģijas rezidentūrā. Rezidenta mācības ietver sevī gan teorētiskās, gan praktiskās apmācības, gan ikdienas darbu klīnikā. Papildus speciālizācijas process ietver arī zinātnisko pētījumu veikšanu un rezultātu publikāciju, prezentācijas dermatoloģiskajās konferencēs un virsstandarta klīnisko gadījumu vadības demonstrāciju. Jevgēnija to ir darījusi Francijā, Tulūzas Nacionālajā Veterinārajā skolā. Šogad viņa ir veiksmīgi nokārtojusi vairāku dienu ilgu eksāmenu Minhenē, Vācijā, kas ietver sevī klīnisko gadījumu analīzi, dermatohistopatoloģiju, ādas onkoloģiju, endokrinoloģiju, parazītārās slimības, dzīvnieku.

Lai pieteiktu vizīti pie Jevgēnijas Kondratjevas, lūdzam sazināties ar klīnikas reģistratūru pa tāruni 29484198 vai izmantot online pieteikuma formu https://www.vk.lbtu.lv/lv/online-pieteikums-vizitei

Submitted on: Ot, 09/05/2023 - 11:11