Pārlekt uz galveno saturu

IEROBEŽOJUMI COVID-19 pandēmijas laikā!

Cien. klienti!

COVID-19 pandēmijas laikā, LLU Veterinārajā klīnikā tiks nodrošināti profilakses pasākumi, lai izvairītos no slimības izplatības.

Informācija klīnikas apmeklētājiem:

  1. Pirms vizītes, aicinām telefoniski vai elektroniski konsultēties ar klīnikas personālu, lai izvērtētu nepieciešamību LLU VK apmeklēt COVID-19 pandēmijas laikā. 
  2. Klīnikā aizliegts ierasties personām, kurām atbilstoši SPKC vadlīnijām ir jāievēro karantīna vai pašizolācija.
  3. Aicinām klīniku neapmeklēt cilvēkus, kuriem novēro augšējo elpošanas ceļu saslimšanas simptomus un/vai drudzi. Klienti ar augšējo elpošanas ceļu slimību simptomiem netiks apkalpoti.
  4. Gadījumos, kad Jūsu dzīvniekam ir nepieciešama veterinārā palīdzība, taču COVID-19 ierobežojumu dēļ nevarat apmeklēt veterināro klīniku, aicinām vienoties ar citu personu, kas dzīvnieku nogādā veterinārajā klīnikā. Šādos gadījumos veterinārārsts ar Jums sazināsies telefoniski, lai precizētu informāciju par dzīvnieka veselības stāvokli.
  5. Aicinām par saņemtajiem pakalpojumiem norēķināties, lietojot bezkontakta maksājumus, līdz minimumam samazinot skaidras naudas apriti.
  6. Ierodoties LLU Veterinārajā klīnikā, lūdzu veiciet roku mazgāšanu un dezinfekciju.
  7. Ievērojiet divu metru distanci.
  8. Pieņemšanas kabinetā pie veterinārārsta drīkst atrasties viens dzīvnieka īpašnieks!
  9. Atrodoties klīnikas telpās, klientam ir jāvelk sejas maska

 

LLU Veterinārmedicīnas fakultātes administrācija rūpīgi seko līdzi SPKC datiem un ja tas būs nepieciešams, tad ierobežojumi tiks pastiprināti. 

 

Vēlam labu veselību Jums un Jūsu mājdzīvniekam!

Submitted on: Se, 03/14/2020 - 10:38